Analist: Bu Altcoin, Cardano, BTC ve ALGO’nun İzlerini Taşıyor!

Analist: Bu Altcoin, Cardano, BTC ve ALGO’nun İzlerini Taşıyor!

Blockchain Kripto Market
24 Aralık 2021 tarafından Sundüs Çavuş
150
Ünlü kripto analiste göre bir altcoin artık Cardano, Algorand ve Bitcoin’in breakout öncesi modellerini yansıtıyor. Popüler bir kripto stratejisti, bir merkezi olmayan finans (DeFi) altcoinin, patlama öncesi döneminde diğer popüler kripto varlıklarının modellerini taklit ettiğini söylüyor.
ADA

Cardano, BTC ve ALGO’nun peşinde bir altcoin

Pentoshi olarak bilinen takma adlı kripto analisti, 429.500 Twitter takipçisine Curve Dao Token’ın (CRV) “sarmal bir yay sargısı” gibi göründüğünü söylüyor. CRV, derin likidite çekerek minimum oynaklığı sağlamayı amaçlayan stablecoinler için merkezi olmayan bir değişim aracı olan Curve Finance için yönetim tokeni. Pentoshi, Curve/Bitcoin (CRV/BTC) grafiğinde, CRV‘nin bir hacim boşluğuna girerken daha yüksek zirveler ve daha yüksek dipler yapmaya başladığı bir model gördüğünü belirtiyor. Analist,  “Çizelge. Hacim boşluğuna HH + HL sıkıştırmalı temiz, çok yıllı seviye” ifadelerini kullanıyor.

Piyasa değerine göre 74. sıradaki kripto para, son 24 saatte %9,43 artışla, yazı yazılırken 5,09 dolardan işlem görüyor. CRV ayrıca bir ay önce fiyatlandırıldığı seviyeyle neredeyse aynı seviyede işlem görüyor. Analist daha sonra CRV’nin grafiğini, ölçeklenebilir akıllı sözleşme platformu Algorand (ALGO), hisse ispatı blockchaini Cardano (ADA) ve önde gelen kripto Bitcoin tarafından yapılan önceki rallilerin şekliyle karşılaştırıyor. ALGO, gün içinde %1,12 düşüşle 1,62 dolardan işlem görürken, ADA son 24 saatte %2,80 artışla 1,34 dolardan fiyatlandı. BTC, yazı yazılırken %3 artışla 50 bin doların üzerinde el değiştiriyordu.

Add a comment