Bitget’in Faaliyetleri Durduruldu

Bitget’in Faaliyetleri Durduruldu

Kripto Market
6 Aralık 2021 tarafından Sundüs Çavuş
147
Dünyaca bilinen kripto para borsası Bitget‘in faaliyetleri Singapur’da durduruldu. Bitget’in destek verdiği Army Coin’in ismi konusunda Güney Koreli müzik grubu BTS ile yaşadığı sorun nedeniyle işlemlerinin askıya alındığı belirtiliyor. Financial Times’ın haberine göre Juventus’un sponsorları arasında olan Bitget, Army Coin’in BTS üyelerine ömür boyu finansal destek sağlamanın yolu olduğu yönünde reklam yapıyordu. Ancak BTS grubu bu kripto paranın
bts

Dünyaca bilinen kripto para borsası Bitget‘in faaliyetleri Singapur’da durduruldu. Bitget’in destek verdiği Army Coin’in ismi konusunda Güney Koreli müzik grubu BTS ile yaşadığı sorun nedeniyle işlemlerinin askıya alındığı belirtiliyor.

Financial Times’ın haberine göre Juventus’un sponsorları arasında olan Bitget, Army Coin’in BTS üyelerine ömür boyu finansal destek sağlamanın yolu olduğu yönünde reklam yapıyordu. Ancak BTS grubu bu kripto paranın kendileri ile ilişkisi olmadığını ve bu kripto paraya karşı hukuki haklarını koruyacaklarını açıkladılar.

SİTELERİNE ERİŞİM ENGELİ

Singapur’un Bitget’in faaliyetlerini askıya almasından sonra şirket, Singapur Para Otoritesi’nin logosunu internet sitesinden çıkardı ve Singapurlu yatırımcıların uygulamasına ve internet sitesine erişimlerini engelledi.

Add a comment