Kripto Parada Deprem Etkisi! Rüzgar Tersine Döndü, Çöküş Dönemi Başladı

Kripto Parada Deprem Etkisi! Rüzgar Tersine Döndü, Çöküş Dönemi Başladı

Blockchain Kripto Market
13 Aralık 2021 tarafından Sundüs Çavuş
191
İşte Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve alt coinler ile ile ilgili son dakika gelişmeleri...
Untitled-1

Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve alt coinler ile ilgili flaş gelişme! Kripto parada rüzgar tersine döndü. Rekor üstüne rekor kıran kripto para piyasasında düşüş durdurulamıyor. Kripto para birimleri geçtiğimiz hafta düşüşle sarsılırken hala tarihi zirveden uzak seyrediyor. Madencilik gelişmeleri sürerken, IMF’nin uyarıda bulunduğu kripto paralarda düşüş eğiliminin ne kadar daha devam edeceği merak konusu.

Kripto para piyasası tepetaklak! Kripto Para birimleri geçtiğimiz hafta değer kaybı yaşamış, yatırımcısını üzmüştü. Haftanın son günü de yükseliş trendine tam olarak giremeyen kripto para birimleri hakkında Independent Strategy’den David Roche uyarıda bulundu ve henüz gerçekten uygun bir yatırım olduğu konusuna ikna olmadığını ifade etti.

BİR UYARI DA IMF’DEN

Uluslararası Para Fonu (IMF), kripto paralarla ilgili yayınladığı blog yazısında yasa koyucuların kripto odaklı riskleri takip etmekte zorlandığını ifade etti ve özellikle gelişmekte olan ülkeler için risk olabileceğinin altını çizdi.

Söz konusu yazıda Omicron varyantına yönelik tepkilerinin piyasada hızlı sermaye akışlarına neden olduğu ve bunun düzenleyici önlemler eksikliğinde ülke piyasalarını istikrarsızlaştırıcı bir etkiye yol açabileceği belirtildi.

Add a comment