Piyasa Kapsamı: Bitcoin ve Ether’de Daha Yüksek Oynamalar Bekleniyor

Piyasa Kapsamı: Bitcoin ve Ether’de Daha Yüksek Oynamalar Bekleniyor

Kripto Market
25 Kasım 2021 tarafından Sundüs Çavuş
110
Önümüzdeki birkaç gün içinde keskin fiyat hareketleri olabilir. Bitcoin 56.000 dolar civarında dar bir aralıkta işlem gördüğü için kripto para birimleri Çarşamba günü çoğunlukla daha düşüktü. Teknik göstergeler, düşüşün 53.000 dolar destek seviyesi civarında sınırlı olduğunu ve bu durumun alıcıları 60.000 dolarlık dirence karşı aktif tutabileceğini gösteriyor. Bitcoin 56.000 dolar civarında dar bir aralıkta işlem
btc-ve-eth

Önümüzdeki birkaç gün içinde keskin fiyat hareketleri olabilir. Bitcoin 56.000 dolar civarında dar bir aralıkta işlem gördüğü için kripto para birimleri Çarşamba günü çoğunlukla daha düşüktü. Teknik göstergeler, düşüşün 53.000 dolar destek seviyesi civarında sınırlı olduğunu ve bu durumun alıcıları 60.000 dolarlık dirence karşı aktif tutabileceğini gösteriyor.

Bitcoin 56.000 dolar civarında dar bir aralıkta işlem gördüğü için kripto para birimleri Çarşamba günü çoğunlukla daha düşüktü. Teknik göstergeler, düşüşün 53.000 dolar destek seviyesi civarında sınırlı olduğunu ve bu durumun alıcıları 60.000 dolarlık dirence karşı aktif tutabileceğini gösteriyor.

Ticaret hacminin önümüzdeki birkaç gün içinde, özellikle Perşembe günü ABD Şükran Günü tatilinde düşmesi bekleniyor. Yine de bazı analistler, Kasım ayı yaklaştıkça Bitcoin ve Ether opsiyon piyasasında oynamaların artmasını bekliyor.

Balani, “BTC dahil tüm riskli varlıklar üzerinde aşağı yönlü baskı ve daha yüksek oynaklık beklemeliyiz, ancak 1 trilyon dolarlık piyasa değeri (şu anda yaklaşık 53 bin dolar BTC) kısa vadede Bitcoin için iyi bir destek olarak kalmalı” dedi.

Add a comment