PwC Hong Kong The Sandbox Arazisi Satın Aldı

PwC Hong Kong The Sandbox Arazisi Satın Aldı

Metaverse
24 Aralık 2021 tarafından Sundüs Çavuş
321
Animoca Brands tarafından yapılan duyuruya göre PwC Hong Kong, popüler metaverse coin projesi SAND’in arkasındaki The Sandbox’ta sanal arazi satın aldı.
Metaverse

Arazinin satın alınması, PwC Hong Kong’un Ethereum üzerine kurulu bir VR oyunu olan The Sandbox’ta özel bir alana sahip olacağı anlamına geliyor. PwC Hong Kong’dan William Gee, satın almanın “yenilikçi iş modelleri aracılığıyla değer yaratacağını” ve “müşteriler ve topluluklarla etkileşim kurmanın yeni yollarını” tanıtacağını söyledi.

Gee, şirketin Metaverse’e yatırım yapmak isteyen müşterilere tavsiyede bulunmayı planladığını söylese de, PwC Hong Kong’un The Sandbox’taki varlığını nasıl kullanmayı planladığı tam olarak belli değil. Animoca Brands, bu anlaşmanın PwC Hong Kong’u The Sandbox’ın sanal dünyasında arazi elde eden uluslararası bir profesyonel hizmetler şirketi olarak bir ilk haline getirdiğini belirtti.

Satın alımın değeri açıklanmadı. Bununla birlikte, tek arazi parsellerinin satışlarına yönelik geçmiş veriler, satın alımın 2,7 ETH (11,300 dolar) ile 40.000 ETH (164 milyon dolar) arasında değişebileceğini gösteriyor. Diğer firmalar da daha önce The Sandbox’ta arazi satın aldı. Adidas, Kasım ayı sonlarında VR oyununda arazi satın aldı. Platform ayrıca The Walking Dead, Atari, South China Morning Post ve Snoop Dogg gibi birçok büyük isimle ve aile markaları The Care Bears ve The Smurfs ile ortaklık kurdu. Yazım sırasında SAND, yüzde 22.8’lik bir yükseliş ile 6.31 dolardan el değiştiriyor.

Add a comment