‘Covid Zombileri’yle Savaşmak İçin Silah Aldılar!

‘Covid Zombileri’yle Savaşmak İçin Silah Aldılar!

Kripto Market
2 Mart 2018 tarafından mehdii
135
Kovid-19 aşılarının insanları "düşünmeyen varlıklara" dönüştüreceğine inanan Britanyalı iki kardeş ateşli silah satın almaktan hapse atıldı.
6193c22186b2451640e4061e

Covid-19 aşılarının insanları “düşünmeyen varlıklara” dönüştüreceğine inanan Britanyalı iki kardeş ateşli silah satın almaktan hapse atıldı.

27 yaşındaki Ashley Wilson ve 24 yaşındaki Harry Wilson kripto para kullanarak ABD’den Glock tabanca ve mühimmat satın aldı. Ancak yetkililer ikilinin siparişine müdahale etti.

Wilson kardeşlerin verdiği siparişe ABD’deki kolluk kuvvetleri el koydu ve Birleşik Krallık Ulusal Suç Dairesi adrese gönderilecek yedek bir paket hazırladı. İkinci pakette gizli bir ses kayıt cihazı ve silahların kopyası yer alıyordu.

Kardeşiyle birlikte aile çiftliğinin işletilmesine yardım eden Ashley Wilson mahkemenin dinlediği kayıtta, “Bu iyi değil mi? Bir tane daha sipariş ver” ifadelerini kullanıyor.

İki kardeşin “seçkinlerin” ekonomiyi “sıfırlamak” istediğine inandığı ve dünya genelinde gıda kıtlığı olması durumunda kendilerini savunmak istediği belirtildi.

Savcı Chloe Fordam iki kardeşin “Covid-19 aşıları aracılığıyla elitlerin, insanların içindeki Tanrı parçacığını öldürerek onları düşünmeyen varlıklara dönüştürmeye çalıştığı” gibi uç görüşlere sahip olduğunu söyledi.

Wilson kardeşlerin avukatı Richard Vardon ikiliyi “olgunlaşmamışlar” diye niteledi. Avukat iki kardeşin yine de iyi karakterlere sahip olduğunu ve daha önce hiçbir mahkumiyetlerinin bulunmadığını söyledi.

Ashley Wilson, 24 ay Harry Wilson da 30 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Her ikisi de ateşli silah bulundurmaya teşebbüs ettiğini kabul etti. Harry Wilson ayrıca ateşli silah sertifikası olmadan mühimmat bulundurmaya çalıştığını itiraf etti.

Birleşik Krallık’ta sertifikasız silah ve mühimmat bulundurmak, yasaklanmış silah veya mühimmat satın almak suç teşkil ediyor.

Add a comment