Binance, Egemen Varlık Fonlarından Yatırım İstiyor

Binance, Egemen Varlık Fonlarından Yatırım İstiyor

Genel Gündem
23 Kasım 2021 tarafından Sundüs Çavuş
278
CEO Changpeng “CZ” Zhao Financial Times’a verdiği demeçte, kripto para borsasının küresel varlığının hükümetlerle ilişkilerini iyileştirmeye çalıştığını söyledi. Zhao, Financial Times ile 23 Kasım’da yaptığı röportajda, Binance’in küresel varlığına yatırım yapma konusunda “birkaç” devlet varlık fonu ile ön görüşmelerde bulunduğunu ve herhangi bir fonun adını vermeyi reddettiğini söyledi. Rapora göre Zhao, Binance’in dünya çapındaki düzenleyicilerle
Binance CEO Changpeng Zhao

CEO Changpeng “CZ” Zhao Financial Times’a verdiği demeçte, kripto para borsasının küresel varlığının hükümetlerle ilişkilerini iyileştirmeye çalıştığını söyledi.

Zhao, Financial Times ile 23 Kasım’da yaptığı röportajda, Binance’in küresel varlığına yatırım yapma konusunda “birkaç” devlet varlık fonu ile ön görüşmelerde bulunduğunu ve herhangi bir fonun adını vermeyi reddettiğini söyledi.

Rapora göre Zhao, Binance’in dünya çapındaki düzenleyicilerle “algısı ve ilişkilerinin”, egemen servet fonlarının şirkette bir hisse alması durumunda iyileşeceğini umuyor.

Zhao, “Ama aynı zamanda bizi biraz dikkatli olmak istediğimiz belirli ülkelere de bağlayabilir” dedi.

Binance, Japonya’dan Singapur’a kadar uzanan yetki alanlarında düzenleyici mikroskop altında bulunuyor.

CEO geçen hafta yaptığı açıklamada, Binance’in ABD varlığının önümüzdeki bir ile iki ay içinde halka arz öncesi “birkaç yüz milyon” fonu kapatacağını söyledi.

Borsa ayrıca, merkezi olmayan operasyon modelinden 360 derecelik bir dönüş olan küresel genel merkez kurmak istiyor.

Add a comment