OKX, WIF ve MEW Spot İşlemlerini Başlattı: Yatırımcılar Sevindi

OKX, WIF ve MEW Spot İşlemlerini Başlattı: Yatırımcılar Sevindi

Genel
16 Nisan 2024 tarafından Elif Sivaslioglu
191
Kripto para borsası OKX, yükselen Solana tabanlı büyük memecoinlerden olan Dogwifhat (WIF) ve Cat in a Dog's World (MEW) için spot alım-satım işlemlerini başlattı, bu da kullanıcıları sevindiren bir gelişme oldu.
okxxx

OKX’nin X’teki duyurusuna göre, WIF ve MEW için spot işlemler resmen başladı. Artık OKX kullanıcıları, Tether (USDT) çiftinde bu memecoinleri alıp satabilecekler. Borsaya WIF ve MEW tokenleri yatırarak işlemlere başlamak mümkün.

Duyuruya göre, WIF spot alım-satım işlemleri 15 Nisan günü saat 12:00’da, MEW ise bir saat sonra başladı. OKX, her iki token için para çekme işlemlerinin 16 Nisan günü UTC ile saat 13:00’da başlayacağını belirtti.

WIF ve MEW, hızla büyüyen memecoinler arasında yer alıyor ve her gün milyonlarca dolarlık işlem hacmine sahipler. Her ikisi de, Solana blokzinciri sayesinde Ethereum ve Avalanche gibi rakip ağlardan daha iyi bir performans sergiliyorlar.

Dogwifhat, Kasım 2023’te piyasaya sürüldü ve kısa sürede büyük bir başarı elde ederek piyasa değerine göre ilk 50 coin listesine girdi. Şu an piyasa değerine göre 42. sırada bulunan WIF, Elon Musk’ın favori memecoin’i Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu’dan (SHIB) sonra en büyük üçüncü memecoin konumunda.

WIF tokeni, son 24 saatte yaklaşık yüzde 13’lük bir artışla 3 dolardan işlem görüyor. MEW ise daha yeni bir memecoin olmasına rağmen, köpek temalı memecoinlerin hakimiyetini kırmayı hedefleyerek dikkat çekiyor.

Add a comment