Sandbox Alpha’ya Hazır Olun!

Sandbox Alpha’ya Hazır Olun!

Metaverse
29 Kasım 2021 tarafından Sundüs Çavuş
149
Metaverse’e adım atın! Yeni bir oyun çağının lansmanına katılma şansınız hızla yaklaşıyor. The Sandbox Metaverse’e hoş geldiniz! Bu heyecan verici haberi sizinle paylaştığımız için çok mutluyuz!Bu yazıda, The Sandbox Alpha’nın bir parçası olmak için size en iyi şansı verecek adımlarda size rehberlik edeceğiz! Bu, Sandbox için tarihi bir dönüm noktasıdır. Bunun bir parçası olmak isteyeceksiniz.“Sandbox
thesandboxalpha

Metaverse’e adım atın! Yeni bir oyun çağının lansmanına katılma şansınız hızla yaklaşıyor.

The Sandbox Metaverse’e hoş geldiniz! Bu heyecan verici haberi sizinle paylaştığımız için çok mutluyuz!
Bu yazıda, The Sandbox Alpha’nın bir parçası olmak için size en iyi şansı verecek adımlarda size rehberlik edeceğiz! Bu, Sandbox için tarihi bir dönüm noktasıdır. Bunun bir parçası olmak isteyeceksiniz.
“Sandbox Alfa mı? Kulağa hoş geliyor! Ama bu ne demek?”
Açıklamamıza izin verin!

Sandbox Alfa nedir?
Sandbox Alpha, 29 Kasım’da 13:00 UTC’de başlayacak, oyuncuların Sandbox ekipleri tarafından oluşturulan 18 deneyim aracılığıyla Sandbox Metaverse’i ilk kez keşfetme fırsatına sahip olacağı, çok haftalı, açık bir Oynat-Kazan etkinliğidir.
Alpha Pass, oyuncuların Alpha Season içeriğinin 18 deneyimini tamamen keşfetmelerine ve 1.000 $SAND’a kadar SAND ve üç özel NFT ödülü kazanmalarına olanak tanıyan bir NFT biletidir.
Alpha Pass’e sahip olmayan oyuncular, üç tam deneyime ve çeşitli konumları ve görevleri sergileyen merkezi bir çok oyunculu deneyim olan Alpha HUB’a ve muhteşem topluluğumuzdan diğer oyuncularla bağlantı kurma şansından bahsetmeye devam edebilecekler. Ancak Play-to-Earn ödülleri kazanamayacaklar.

Alfa ne zaman çıkacak?
29 Kasım yani bugün, The Sandbox Alpha Hub’ın başlatıldığı gündür.
Alfa Sezonu 20 Aralık’ta kapanana kadar haftanın her günü toplam 18 deneyim için bir yeni deneyim yayınlanacak.

 

Add a comment