Dev Banka Yatırımcıları Uyarmıştı, Bir Uyarıda Ünlü Milyarderden!

Dev Banka Yatırımcıları Uyarmıştı, Bir Uyarıda Ünlü Milyarderden!

Genel
29 Kasım 2021 tarafından Sundüs Çavuş
138
En büyük kripto para birimi Bitcoin’in fiyatı 10 Kasım tarihinde 69 bin dolar seviyesini test ederek rekor kırmasının ardından düşüşünü sürdürüyor. İşte kripto para piyasasında son durum ve önemli uyarılar… Piyasa stratejisti Nikolaos Panigirtzoglou liderliğindeki JPMorgan analistleri yakın tarihli bir raporda, yükselen faiz oranlarının tıpkı geleneksel olarak Altın için olduğu gibi bitcoin için bir sorun oluşturabileceğini açıklamıştı.
JPMorgan-Cark-Etti-Bitcoinin-BTC-Potansiyelinde-Artis-Var

En büyük kripto para birimi Bitcoin’in fiyatı 10 Kasım tarihinde 69 bin dolar seviyesini test ederek rekor kırmasının ardından düşüşünü sürdürüyor. İşte kripto para piyasasında son durum ve önemli uyarılar…

Piyasa stratejisti Nikolaos Panigirtzoglou liderliğindeki JPMorgan analistleri yakın tarihli bir raporda, yükselen faiz oranlarının tıpkı geleneksel olarak Altın için olduğu gibi bitcoin için bir sorun oluşturabileceğini açıklamıştı.

DEV BANKA YATIRIMCILARI UYARMIŞTI

Aynı zamanda yatırımcılar Ethereum’un temelinde yatan teknolojinin sunduğu faydaların altını çizerek Bitcoin’den daha çok güvendiklerini de ifade etmişti.

BİR UYARI DA KRİPTO PARA MİLYARDERİNDEN

FTX kripto para borsasının kurucusu Sam Bankman-Fried, Solana’nın (SOL) bir sonraki en baskın dijital varlık projesi olabileceğine inandığını açıkladı.

FXStreet’in haberine göre 2022’nin ABD faiz oranları, enflasyon verileri ve yeni covid dalgaları nedeniyle parlak geçmeyeceğini belirten 29 yaşındaki milyarder geçtiğimiz aylarda yatırımcısını üzen ve buhar olan Squid Game tokeni (SQUID) vurgunuyla ilgili bu tür projeler hep olacak, yatırım yapmamak gerekir ifadesinde bulundu.

Add a comment