Shiba Inu (SHIB) Balina Etkinliğinde Yüzde 48 Artış!

Shiba Inu (SHIB) Balina Etkinliğinde Yüzde 48 Artış!

Genel
18 Eylül 2023 tarafından Elif Sivaslioglu
97
Shiba Inu (SHIB), fiyatının yükselmesini umarak balina faaliyetlerinde önemli bir artış yaşadı.
En-Buyuk-Shiba-Inu-Balinasi-Uyandi-SHIB-Satabilir

Shiba Inu (SHIB), geçen hafta kazandığı büyük kazançların bir kısmını kaybetse de, diğer altcoinlere göre önemli bir direnç gösteriyor. Bu yazının yazıldığı sırada Shiba Inu, diğer altcoinlere göre daha iyi performans gösteriyor ve kazançlarının yüzde 1,04’ünü kaybettikten sonra 0,000007252 dolardan işlem görüyor.

Ana fiyat endeksi düşüş eğilimindeyken, Shiba Inu’nun balinaların faaliyetleriyle ilgili umut verici bir görünümü var. Kripto analiz platformu IntoTheBlock’un (ITB) verilerine göre balina aktivitesi şu anda yüzde 48 arttı. Kesin verilere göre, Shiba Inu protokolünde kaydedilen büyük işlem sayısı 9 Eylül’de 11 iken, şu an 31’e yükseldi.

Bu büyük işlemler, en az 100.000 dolar değerindeki işlemleri ifade ediyor. 31 balina işlemi toplamda 10,96 milyon dolarlık bir işlem hacmini temsil ediyor. Bu önemli artış, CoinMarketCap verilerine göre, memecoin ekosisteminin genel işlem hacminde büyümeye katkıda bulunuyor. Mevcut verilere göre, işlem hacmi yüzde 22,78 arttı ve bir gecede 72,6 milyon dolar değerinde işlem gerçekleşti.

SHIB fiyatı Shiba Inu alıcıları, büyüme eğilimlerini canlandırmak için balinaların ve perakende alıcılarının yanı sıra Shibarium protokolündeki artan metriklerden de yararlanabilirler. Shibarium’daki toplam işlem sayısındaki artış ve toplam cüzdan adreslerindeki büyüme, Shiba Inu’nun tüm cephelerde benimsenmeye başladığını gösteriyor gibi görünüyor. Bu benimsenme ile birlikte, SHIB’nin fiyatında talep artışına yol açabilecek kısa ve uzun vadeli bir canlanma görülebilir.

Add a comment