Anahtar Cüzdanındaki Tuhaf PEPE Transferleri Kripto Yatırımcılarını Ürkütüyor ve Meme Coin’in Değerini %15 Düşürüyor!

Anahtar Cüzdanındaki Tuhaf PEPE Transferleri Kripto Yatırımcılarını Ürkütüyor ve Meme Coin’in Değerini %15 Düşürüyor!

Gündem
25 Ağustos 2023 tarafından Elif Sivaslioglu
63
Blok zincir dedektifleri, önemli bir anahtar cüzdanın denetiminde rahatsız edici değişikliklere dikkat çekti. PEPE adlı mizah jetonunun milyonlarca dolar değerindeki miktarı Perşembe günü kripto borsalarına aktarıldı.
Pepe-Coins-Sees-another-Short-Lived-Pump-Why-its-Time-to-Short-and-Invest-in-these-Promising-New-Cryptocurrencies

Blok zincir dedektifleri, önemli bir anahtar cüzdanın denetiminde rahatsız edici değişikliklere dikkat çekti. PEPE adlı mizah jetonunun milyonlarca dolar değerindeki miktarı Perşembe günü kripto borsalarına aktarıldı. Bu durum, jetonun fiyatını düşürdü ve proje içindeki çoklu imza cüzdanında yaşanan gizemli hareketliliğe dikkat çekti. Bu cüzdan, şaka kripto para biriminin en büyük sahiplerinden biri konumunda bulunuyor.

PEPE çoklu imza cüzdanından Perşembe günü ortasında 16 trilyondan fazla jeton, Binance, OXK ve Bybit gibi adreslere doğru aktarıldı. Bu eylem, cüzdanın işlem onaylarını nasıl ele aldığına dair rahatsız edici değişikliklerin fark edilmesinin ardından gerçekleşti. İşlemlerin onaylanması için önce sekiz cüzdandan beşinin onayı gerekmekteydi, ancak sonradan bu sayı ikiye düşürüldü. Bu son derece olağan dışı eylem, projenin en önemli çoklu imza cüzdanının – jetonun arzının büyük bir kısmını barındıran cüzdanın – şaka jetonunu ilk kez gönderdiğini gösteriyor.

PEPE’nin fiyatı, bu eylemler gün yüzüne çıktıktan sonra %15 düşerek basın saati itibarıyla düşük seviyede seyretti.

Add a comment