Ben Armstrong, BitBoy Crypto Network Tarafından Yöneltilen Suçlamaları “Şeytani” Olarak Nitelendirdi Ve Şirkete Karşı Kendi İddialarını Ortaya Koydu!

Ben Armstrong, BitBoy Crypto Network Tarafından Yöneltilen Suçlamaları “Şeytani” Olarak Nitelendirdi Ve Şirkete Karşı Kendi İddialarını Ortaya Koydu!

Gündem
31 Ağustos 2023 tarafından Elif Sivaslioglu
112
Ben Armstrong, BitBoy Crypto Network tarafından ortaya atılan suçlamaları "şeytani" ve "tamamen asılsız" olarak niteliyor ve kendi iddialarını da provokatif bir şekilde ortaya koyuyor.
bitboy1-gID_7

Hit Network ve BitBoy Crypto’nun ana şirketi BJ Investment Holdings, bu hafta kripto kişiliği ve YouTuber Ben Armstrong’u şirketten çıkardı. Şirket, Armstrong’un madde kötüye kullanımı yaşadığını iddia ederek onun “duygusal, fiziksel ve finansal zarara” neden olduğunu öne sürdü.

Armstrong, bu çatışmanın “henüz bitmediğini” belirtiyor. Dün yayınlanan madde kötüye kullanımına dair iddialara yanıt olarak, @JoinBenCoin Twitter hesabı, beş panel madde testi sonuçlarının tüm “olumsuz” sonuçlarını gösteren bir belge yayınladı.

Decrypt’e gönderdiği bir metin mesajında Armstrong, belgenin gerçekten kendisi tarafından yayınlandığını doğruladı.

Armstrong, “Şu anda herhangi bir açıklama yapmaktan kaçınıyorum,” dedi.

Ancak BenCoin Discord sunucusundaki grup sesli görüşmede Armstrong, mevcut durumla ilgili düşüncelerini paylaştı ve madde kötüye kullanımı iddialarını sert bir şekilde reddetti.

Armstrong, “Nüksetmedim. Bu bir yalan,” dediği grup görüşmesinde. İçerik oluşturucu, iddialı bir şekilde Justin Williams ve Hit Network CEO’su TJ Shedd’in hikayeyi uydurduğunu iddia etti.

“Justin Williams ve TJ, bu hikayeyi uydurdular çünkü zayıflama hapları alıyorum, fentermin alıyorum,” dedi Armstrong. “Herkes bunu araştırabilir. Herkes biliyor, eşim biliyor.” Zayıflama ilacı için geçerli bir reçetesi olduğunu ekledi.

Armstrong, ayrıca kokain gibi maddeler aldığına dair suçlamaların da “gerçek dışı” olduğunu ve şirkette kimse tarafından daha önce madde testi yapılması istenmediğini veya bu konuda kendisiyle konuşulmadığını söyledi.

Armstrong, sesli görüşmede testosteron ve dianabol gibi steroidleri kullandığını belirtti.

“Beni şirketimden çıkarmak için bunu kullanıyorlar,” Armstrong, geçmişteki kötü kredi nedeniyle adının Hit Network’ün ofis binasından çıkarıldığını söyledi.

Armstrong, iddia edilen tüm davranışları “şeytani” ve “delice” olarak nitelendirdi.

Ancak olayla ilgili bilgi sahibi olan yüksek rütbeli bir Hit Network çalışanı, şirketin sert uyuşturucu madde kötüye kullanımı iddiasında bulunmadığını, bunun yerine Armstrong’un “bir dizi maddeyi” tükettiğini ve bu durumun Armstrong’un yargılamasını etkilediğini iddia etti.

Discord görüşmesinde Armstrong, iş arkadaşlarına fiziksel şiddet uygulamadığını, ancak TJ Shedd’e bir kez tehditte bulunduğunu söyledi. Armstrong, “Her şeyimi elimden almak istediğini öğrendiğimde TJ’ye dayak atmakla tehdit ettim,” dedi. “Her şeyimi elimden almak istiyor.”

Hit Network çalışanı, Shedd’in tehdit edildiğini doğruladı, ancak “birçok kişinin” tehdit edildiğini ve fiziksel çatışmaların yaşandığını iddia etti.

Hit Network’teki çatışma, birçok aydır devam ediyor. Salı günkü görüşmede, şirket çalışanlarının desteklerini sağlamak için ek önlemler aldığına dair Armstrong’un iddialarını doğruladı.

Ancak olayla ilgili bilgi sahibi olan Hit Network çalışanı, bu iddiaları reddetti. Shedd yorum yapmayı reddetti. Williams ise Decrypt’in yorum talebine cevap vermedi.

Genel olarak Armstrong, şirketin kendi dönüşü olmadan başarılı olamayacağını iddia etti.

“Şirket açıkça ben olmadan 0 dolar kazanacak,” Armstrong dedi. “Tüm büyük sponsorlarımız zaten çekildi. Yani gerçekte seçenekleri yok,” dedi.

“Bu daha iyi olmadan önce oldukça kirli bir hâl alacak,” Armstrong uyardı.

Kaybedilen sponsorluk iddialarına yanıt olarak, olaya aşina olan Hit Network çalışanı, şirketin tüm sponsorlarını kaybettiği iddialarının “gülünç bir şekilde yanlış” olduğunu ve bir dava olasılığının olduğunu ima etti.

Add a comment